PetHealtCare - logo

Fyto obojek

FYTO obojek

Ochrana psů a koček proti zevním ektoparazitům, zejména klíšťatům (Exodes ricinus), blechám (Ctenocephalides felis). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi anebo kočce.

3D_obojek_X.jpg

Fytoobojek je repelentní biocidní přípravek pro psy a kočky s účinností proti klíšťatům a blechám. Obsahuje aktivní látku Geraniol (monoterpenoid, alkohol), který je součástí citronelového oleje, získávaného např. z rostliny Voňatky citronové (Cymbopogon citratus, Lemon grass). Geraniol se vyznačuje repelentními účinky a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. Parazité tak nemají obvykle dostatek času na předání nebezpečné infekce. Geraniol působí i proti původci Lymské boreliózy. Fytoobojek je vhodný pro psy i kočky. Neobsahuje insekticidy (organofosfáty, karbamáty, pyrethriny, pyrethroidy, organochlory), ani hormony.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Fytoobojek: Složení: Geraniol 3,5 g / kg

Počet:
Cena: 349 Kč

FYTO OBOJEK nasaďte zvířeti na krk. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Přebytečný kus obojku odstřihněte. Za sponou by mělo zůstat cca 2,5 cm obojku. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete. Zbytek ustřiženého obojku ponechte v pelíšku nebo v místě, kde se zvíře nejvíc pohybuje. Zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat. Obojek má účinnost proti zevním ektoparazitům po vyjmutí z obalu po dobu až 90 dnů. Aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti zvířete. Účinnost nastupuje během několika dní po nasazení obojku zvířeti na krk. Zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení.

Viz. Dávkování

Další produkty
Všechny články

STAŇTE SE PSÍMI FANOUŠKY!

Facebook
Kontakty
FARMACIA CARE s.r.o.
Míšovická 458/3, 155 21 Praha
e-mail: info@pethealthcare.cz